<<  Klima Santrali  >>

 
Klima Santrali  2 Yıl  Garanti Kapsamındadır.  
Ürünlerimiz Ereğli A1 Kalite S37 sactan imal edimektedir.  
Klima Santallerinde isteğe bağlı dijital ve manuel kontrol sistemi bulunmaktadır.  
Okullar, oteller, plazalar, ofisler, çarşılar, alışveriş merkezleri, idari binalar, hastaneler, yemekhaneler, kafeteryalar, mutfaklar, çamaşırhaneler, sinemalar, toplantı salonları, çok amaçlı salonlar, fabrikalar , kütüphaneler, vb.  
By-pass özelliği ile
temiz hava sirkülasyonu
sağlanmaktadır.
 

Yaşam alanlarında ısıtma, soğutma, nemlendirme, nem alma, filtrasyon ve havalandırma yaparak havanızın konforunu sağlayan endüstriyel klima cihazlarıdır.Felluce klima santralleri, yüksek iç hava konforu istenen mekanların ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanmışlardır. Her türlü çalışma koşullarında tüm iç hava şartlandırma işlemlerini kolaylıkla yerine getirebilirler.

 
 
.

Yıkanabilir bir iç yüzeye sahip olan santrallerimiz son derece kullanışlı bir yapıya sahiptirler. Felluce klima santrallerinin hava debileri istenilen değerlere göre değişken olarak imal edilmektedir.

A tipi klima santralleri, kolay demonte özelliği olan panel şeklinde, PVC köşe profili alüminyum profilden karkaslı olup, Galvaniz saç, boyalı DKP saç, paslanmaz saç veya 20 mm Poliüretan kapalı, üzeri naylon film boyalı saç kapaklı olarak imal edilmiştir.

Sızdırmazlık, karkas ile temas ettiği yüzeylerde özel lastik conta ile sağlanmıştır. Santral hücreleri modüler olup, kolay sökülüp takılabilme özelliğine sahiptir. Cihazların kolay ulaşmak için servis imkanı veren özel menteşe ve kapı kolları ile kolay açılıp kapanma özelliğine sahip servis kapakları mevcuttur. Fanlar sık kanatlı veya seyrek kanatlı olmak üzere ital olup, konfor özelliğine sahip sessizlik içermektedir. Motor ve kayıp kasnak gerdirmeli olup, kolay sökülebilen burçlu kasnaklar kullanılmaktadır.

 
 

 www.felluceisi.com   •  Copyright  © Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Felluce Isıtma Sistemleri  2013