FELLUCE ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ., 2005 yılından bu yana kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle mesken, site,işyeri özel,resmi kurum ve kuruluşlara imalatını yaptığı ürünler ile hizmet vermektedir İlk imalatını yaptığımız ürünler ülkemizin dört bir yanında “felluce ısı” etiketini gururla taşımaktadır.


Biz;iyiyi değil her zaman en iyiyi üretmeyi ilke edinen bir yönetim sistemi ile çalışmaya devam ediyoruz.bu ilkemiz doğrultusunda verdiğimiz kaliteli hizmetler ile bugün daha da güçlü olarak SEKTÖRÜN TEKNOLOJİ lideri olarak yolumda ilerliyoruz.

 

Pistonlu kazanı Türkiye’de ilk ve tek üreticisi olarak ürün yelpazemize pelet sobaları ve pelet kazanlarını ilave ettik, firmamız bünyesinde ısıtma havalandırma sistemleri klima santral üniteleri ve sıcak su boylerleri yapılmaktadır. Firmamızın bireysel ve endüstriyel ısıtma sistemleri üzerine Arge çalışmalarımız her geçen gün artarak devam etmektedir.

 

Firmamızca üretimi yapılan tüm ürünlerimiz ülkemizin ve dünyanın dört bir tarafında gururla bayrağımızı sallamaktadır.

 

Vizyon ;

 

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyon ;

 

Müşterilerimize bütün faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.